Massaaž ja masohhism

Massaaž ja masohhism

Paar päeva tagasi tähistasime teise poolega ühte oma paljudest tähtpäevadest. Nüüd on see koht, kus kõik mu sõbrad nii korralikult silmi pööritavad, et näevad ilusti enda kõrvataguseid, kuna tõenäoliselt oleks keeruline leida teist tegelast, kes rohkemaid pisikesi sündmusi meeles peaks ning neile kõigile ilusti ka omad nimed leiutaks. Kui kedagi peaks huvitama, siis sedakorda oli tegemist meie engag-o-versary’ga (kihlumise aastapäev, mis minu meelest on ikkagi üks märkimisväärsemaid sündmusi) ja kingivalikuks massaaž.

Saatuslik valik

Igatahes, selle ürituse puhul otsustasime endale, suvalise nurgapealse massaaži pakkuva putka asemel, lubada mudimist korralikus salongis. Olgu mainitud, et nii, nagu iga kohalik omab toidukäru ja rollerit, omab igaüks neist ka vähemalt viie sentimeetri paksust madratsit, mida uhkelt massaažilauaks nimetab. Kõvemad tegijad on madratsisse ka ebamäärase kujuga augu lõiganud, kuhu klient kenasti oma näo võib toppida, nii et massaaži käigus ninaotsa vajadusel vastu maad saab sügada. Kusjuures, ei taha siinkohal sugugi neid isehakanud mudimeistreid maha teha, kuna nii mõnigi minu elu parimatest massaažidest pärineb just sedasorti „salongidest“. Nagu aga mainitud, otsustasime end seekord pisut korralikumas asutuses premeerida. Ja milline preemia see oli…

Vastuvõtt salongis oli imeline. Meid tervitas lõõgastav idamaine muusika, mahedahäälne administraator ning ingverist ja sidrunheinast pakatav tervitusjook. Massaažilauale maandumise ajaks olid seega lootused kõrged ja ees ootas tõesti midagi enneolematut. Järgneva tunni veetsime pisaraid ja oigeid tagasi hoides ning võideldes vastupandamatu sooviga säärase julmuse ja jõhkruse eest, kas või poolpaljalt tänavale joostes, põgeneda. Mäletan seda tumedat tundi küll pisut häguselt, kuid olen üsna kindel, et mingil hetkel lõi välja tugev alalhoiuinstinkt ning enda piinajale vastupanu osutamise asemel otsustasin kogu keha lõdvaks lasta ja endale määratud karistuse vastu võtta. Lootus seeläbi vähem vigastusi kannatada tundus loogiline, kuna magavad ja purjus inimesed pidavat ka autoõnnetustest sagedamini terve nahaga välja tulema. Kui antud situatsioonis olnuks minu näol tegemist sõjavangiga, oleksin enda vangistajale kogu vajaliku info justkui linnukene ette siristanud, et vaid edasistest kannatustest pääseda.

Salongist, raskemate vigastusteta, kuid mõnevõrra emotsionaalselt sandistatuna, lahkudes teadsin kaht: 1. edaspidi valin lõõgastumiseks massaaži asemel pigem kummelitee ja 2. olin leidnud tõelise masohhistide Disneyland’i.

Lõpetuseks jagaksin mõningaid märkimisväärsemaid tähelepanekuid seoses meie massaažikogemustega Aasias:

#1 Sinu elu parim massaaž ootab sind tõenäoliselt Bali saarel paari euro eest

#2 Massööri soos ei saa kunagi lõpuni kindel olla, aga ega vahet vast pole ka?

#3 Salongid üritavad ennast põnevate massaažinimedega atraktiivsemaks muuta.

Näiteks Paris Thai Massage- ma tean, mis on tai massaaž, ma tean, mis on Pariis. Kas Pariisi tai massaažis pannakse mulle barett pähe ja baguette hambusse? Või siis silt „Healthy Thai Massage“ (tõlk. Tervislik tai massaaž). Ebatervisliku tai massaaži suurem vend? Antud teenust pakkuvat salongi külastada ei julgeks, kuna keelebarjäärist tulenevalt kipuvad siin teinekord mõningad mõtted tõlkes kaduma minema ja viimane brutaalne muimiskogemus on veel liiga värskelt meeles, et uue ebatervisliku massaaži ohvriks langeda.

#4 Ära lase tuktuk’il ennast Bangkokis massaažisalongi toimetada.

Kohalike omavaheliste diilide tõttu võid end kiirelt sügavas Bangkoki agulis sohvri sõbra tätoveerimissalongi ees avastada, ilma ühegi väljavaateta sealt veel pääseda, lõõgastavast massaažist rääkimata. Nõelravi otsijatel võib seal muidugi näkata.

#5 Paljude massaažisalongide ustelt leiad sildid „No sex“

(arusaadav- miks peakski?) ja „No handjobs“ (massaažisalong, kus käsitööd ei tehta? Aga millega need sõlmed siis mu kaelasoontest välja muditakse? Okei, nali, nali…). Ehk kõige kurvemaks teeb tõelised massaažinautlejad laialt levinud sildike „No Happy Ending“ („Ei mingit Õnnelikku Lõppu“). Muidugi- vähemalt ei saa väikest ettevõtet siis tarbija petmises süüdistada, kui salongist sama kurvalt lahkud, kui meie viimati. No ja kui kogemata peakski keegi sealt siiski õnneliku lõpu leidma, on raske uskuda, et selle kohta just kaebekirju esitama hakataks. 😉

Nüüd võta aga suund meie reisipakkumiste lehele ja asu kiirelt lennupileteid broneerima, et Balile oma elu parima massaaži jahile asuda. Meil on ju ainult üks elu ja terve maailm, mida avastada!

Sulle võib meeldida ka…

Jäta kommentaar

13 + 15 =

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.